IXTK180N15
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTK180N15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 150V 180A TO-264
Φύλλα δεδομένων: IXTK180N15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTK180N15
Αριθμός εξαρτήματος IXTK180N15 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 150V 180A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4911 pcs Φύλλο δεδομένων IXTK180N15.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264 (IXTK)
Σειρά MegaMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 730W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7000pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 240nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 150V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 150V 180A (Tc) 730W (Tc) Through Hole TO-264 (IXTK)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 180A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IXTK160N20
IXTK160N20
Περιγραφή: MOSFET N-CH 200V 160A TO-264
Σε απόθεμα: 5557 pcs
Κατεβάστε: IXTK160N20.pdf
RFQ
IXTK200N10P
IXTK200N10P
Περιγραφή: MOSFET N-CH 100V 200A TO-264
Σε απόθεμα: 7165 pcs
Κατεβάστε: IXTK200N10P.pdf
RFQ
IXTK180N15P
IXTK180N15P