IXTK22N100L
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTK22N100L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 1000V 22A TO-264
Φύλλα δεδομένων: IXTK22N100L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTK22N100L
Αριθμός εξαρτήματος IXTK22N100L Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 22A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2712 pcs Φύλλο δεδομένων IXTK22N100L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264 (IXTK)
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 11A, 20V
Έκλυση ενέργειας (Max) 700W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7050pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 270nC @ 15V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 20V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1000V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1000V 22A (Tc) 700W (Tc) Through Hole TO-264 (IXTK)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)