IXTK140N30P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTK140N30P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 300V 140A TO-264
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTK140N30P
Αριθμός εξαρτήματος IXTK140N30P Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 300V 140A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6232 pcs Φύλλο δεδομένων
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 500µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264 (IXTK)
Σειρά Polar™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 70A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Αλλα ονόματα Q4597844
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 14800pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 185nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 300V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 300V 140A (Tc) Through Hole TO-264 (IXTK)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 140A (Tc)