IXTK120N25
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTK120N25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 250V 120A TO-264
Φύλλα δεδομένων: IXTK120N25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTK120N25
Αριθμός εξαρτήματος IXTK120N25 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 250V 120A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5491 pcs Φύλλο δεδομένων IXTK120N25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264 (IXTK)
Σειρά MegaMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 730W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7700pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 360nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 250V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 250V 120A (Tc) 730W (Tc) Through Hole TO-264 (IXTK)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)