IXFK150N15P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK150N15P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 150V 150A TO-264
Φύλλα δεδομένων: IXFK150N15P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFK150N15P
Αριθμός εξαρτήματος IXFK150N15P Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 150V 150A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9190 pcs Φύλλο δεδομένων IXFK150N15P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264AA (IXFK)
Σειρά PolarHT™ HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 714W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5800pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 190nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 150V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 150V 150A (Tc) 714W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 150A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IXFK150N15
IXFK150N15