IXFK120N25P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK120N25P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 250V 120A TO-264
Φύλλα δεδομένων: IXFK120N25P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFK120N25P
Αριθμός εξαρτήματος IXFK120N25P Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 250V 120A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9028 pcs Φύλλο δεδομένων IXFK120N25P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264AA (IXFK)
Σειρά PolarHT™ HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 60A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 700W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8000pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 185nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 250V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 250V 120A (Tc) 700W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IXFK120N25
IXFK120N25