IXFK100N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK100N65X2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 650V 100A TO-264
Φύλλα δεδομένων: IXFK100N65X2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFK100N65X2
Αριθμός εξαρτήματος IXFK100N65X2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 650V 100A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7849 pcs Φύλλο δεδομένων IXFK100N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 30 mOhm @ 50A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1040W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 11300pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 180nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 650V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 650V 100A (Tc) 1040W (Tc) Through Hole TO-264 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)