IXFK120N20
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK120N20 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 200V 120A TO-264AA
Φύλλα δεδομένων: IXFK120N20.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFK120N20
Αριθμός εξαρτήματος IXFK120N20 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 200V 120A TO-264AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5785 pcs Φύλλο δεδομένων IXFK120N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264AA (IXFK)
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 17 mOhm @ 60A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 560W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 9100pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 300nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 200V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 200V 120A (Tc) 560W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IXFK120N30T
IXFK120N30T
Περιγραφή: MOSFET N-CH 300V 120A TO-264
Σε απόθεμα: 8137 pcs
Κατεβάστε: IXFK120N30T.pdf
RFQ
IXFK120N20P
IXFK120N20P
Περιγραφή: MOSFET N-CH 200V 120A TO-264