IXFH270N06T3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH270N06T3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος 60V/270A TRENCHT3 HIPERFET MOSFE
Φύλλα δεδομένων: IXFH270N06T3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFH270N06T3
Αριθμός εξαρτήματος IXFH270N06T3 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή 60V/270A TRENCHT3 HIPERFET MOSFE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28096 pcs Φύλλο δεδομένων IXFH270N06T3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247
Σειρά HiperFET™, TrenchT3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.1 mOhm @ 100A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 480W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 12600pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 200nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 270A (Tc) 480W (Tc) Through Hole TO-247 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 270A (Tc)