IXFH26N50P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH26N50P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 500V 26A TO-247
Φύλλα δεδομένων: IXFH26N50P3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFH26N50P3
Αριθμός εξαρτήματος IXFH26N50P3 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 26A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27952 pcs Φύλλο δεδομένων IXFH26N50P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXFH)
Σειρά HiPerFET™, Polar3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 13A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 500W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2220pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 42nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 26A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)