IXFH26N60Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH26N60Q Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 26A TO-247AD
Φύλλα δεδομένων: IXFH26N60Q.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFH26N60Q
Αριθμός εξαρτήματος IXFH26N60Q Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 26A TO-247AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4070 pcs Φύλλο δεδομένων IXFH26N60Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXFH)
Σειρά HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 13A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 360W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 200nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 26A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)