IXFH16N120P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH16N120P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 1200V 16A TO-247
Φύλλα δεδομένων: IXFH16N120P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFH16N120P
Αριθμός εξαρτήματος IXFH16N120P Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 1200V 16A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7641 pcs Φύλλο δεδομένων IXFH16N120P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXFH)
Σειρά HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 950 mOhm @ 8A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 660W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6900pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 120nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1200V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1200V 16A (Tc) 660W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)