IXFH160N15T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH160N15T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 150V 160A TO-247
Φύλλα δεδομένων: IXFH160N15T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFH160N15T
Αριθμός εξαρτήματος IXFH160N15T Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 150V 160A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4127 pcs Φύλλο δεδομένων IXFH160N15T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXFH)
Σειρά TrenchHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.6 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 830W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8800pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 160nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 150V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 150V 160A (Tc) 830W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 160A (Tc)