IXFH160N15T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH160N15T2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 150V 160A TO-247
Φύλλα δεδομένων: IXFH160N15T2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXFH160N15T2
Αριθμός εξαρτήματος IXFH160N15T2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 150V 160A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15777 pcs Φύλλο δεδομένων IXFH160N15T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (IXFH)
Σειρά GigaMOS™, HiPerFET™, TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9 mOhm @ 80A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 880W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 15000pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 253nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 150V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 150V 160A (Tc) 880W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 160A (Tc)