IXBOD1-28R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2800V
Φύλλα δεδομένων: IXBOD1-28R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXBOD1-28R
Αριθμός εξαρτήματος IXBOD1-28R Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2800V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1960 pcs Φύλλο δεδομένων IXBOD1-28R.pdf
Τάσης - Σύσφιξη 2800V (2.8kV) Τεχνολογία Mixed Technology
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή BOD Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αριθμός Κυκλωμάτων 3 τοποθέτηση Τύπος PCB, Through Hole
εφαρμογές High Voltage
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IXBOD1-25RD
IXBOD1-25RD
Περιγραφή: IC DIODE MODULE BOD 0.2A 2500V
Σε απόθεμα: 1544 pcs
Κατεβάστε: IXBOD1-25RD.pdf
RFQ
IXBOD1-28RD
IXBOD1-28RD
Περιγραφή: IC DIODE MODULE BOD 0.2A 2800V