IXBOD1-24R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2400V
Φύλλα δεδομένων: IXBOD1-24R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXBOD1-24R
Αριθμός εξαρτήματος IXBOD1-24R Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2400V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2024 pcs Φύλλο δεδομένων IXBOD1-24R.pdf
Τάσης - Σύσφιξη 2400V (2.4kV) Τεχνολογία Mixed Technology