IXBOD1-32R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC DIODE MODULE BOD 0.9A 3200V
Φύλλα δεδομένων: IXBOD1-32R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXBOD1-32R
Αριθμός εξαρτήματος IXBOD1-32R Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IC DIODE MODULE BOD 0.9A 3200V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1866 pcs Φύλλο δεδομένων IXBOD1-32R.pdf
Τάσης - Σύσφιξη 3200V (3.2kV) Τεχνολογία Mixed Technology