IXA30RG1200DHGLB
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT PHASELEG 1200V 30A SMPD
Φύλλα δεδομένων: IXA30RG1200DHGLB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
45 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IXA30RG1200DHGLB Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT PHASELEG 1200V 30A SMPD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6517 pcs Φύλλο δεδομένων IXA30RG1200DHGLB.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 25A
Test Condition 600V, 25A, 39 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C 70ns/250ns
εναλλαγή Ενέργειας 2.5mJ (on), 3mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS-SMPD™.B
Σειρά - Ισχύς - Max 147W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 9-SMD Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος -
πύλη Χρέωση 76nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT 1200V 43A 147W Surface Mount ISOPLUS-SMPD™.B
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 43A