IXA33IF1200HB
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXA33IF1200HB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 1200V 58A 250W TO247
Φύλλα δεδομένων: IXA33IF1200HB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXA33IF1200HB
Αριθμός εξαρτήματος IXA33IF1200HB Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 1200V 58A 250W TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11906 pcs Φύλλο δεδομένων IXA33IF1200HB.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 25A
Test Condition 600V, 25A, 39 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C -
εναλλαγή Ενέργειας 2.5mJ (on), 3mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD (HB)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 350ns
Ισχύς - Max 250W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος PT πύλη Χρέωση 76nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT PT 1200V 58A 250W Through Hole TO-247AD (HB) Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 58A