IXA20RG1200DHGLB
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IGBT 1200V 32A 125W SMPD
Φύλλα δεδομένων: IXA20RG1200DHGLB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
45 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IXA20RG1200DHGLB Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 1200V 32A 125W SMPD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8098 pcs Φύλλο δεδομένων IXA20RG1200DHGLB.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 15A
Test Condition 600V, 15A, 56 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C -
Σειρά - Ισχύς - Max 125W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 9-SMD Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος PT
πύλη Χρέωση 48nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT PT 1200V 32A 125W Surface Mount ISOPLUS-SMPD™.B
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 32A