IXA20I1200PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXA20I1200PB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος IGBT 1200V 33A 130W TO220
Φύλλα δεδομένων: IXA20I1200PB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXA20I1200PB
Αριθμός εξαρτήματος IXA20I1200PB Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή IGBT 1200V 33A 130W TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24805 pcs Φύλλο δεδομένων IXA20I1200PB.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 15A
Test Condition 600V, 15A, 56 Ohm, 15V Td (on / off) στους 25 ° C -
εναλλαγή Ενέργειας 1.65mJ (on), 1.7mJ (off) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά - Ισχύς - Max 165W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος PT πύλη Χρέωση 47nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT PT 1200V 38A 165W Through Hole TO-220AB Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 38A