DSP25-16AT
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSP25-16AT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY GP 1600V 28A TO268AA
Φύλλα δεδομένων: DSP25-16AT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSP25-16AT
Αριθμός εξαρτήματος DSP25-16AT Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 1600V 28A TO268AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20190 pcs Φύλλο δεδομένων DSP25-16AT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.6V @ 55A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-268AA Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Series Connection
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1600V 28A Surface Mount TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2mA @ 1600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 28A