DSP25-16AR
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSP25-16AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY 1600V 28A ISOPLUS247
Φύλλα δεδομένων: DSP25-16AR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSP25-16AR
Αριθμός εξαρτήματος DSP25-16AR Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE ARRAY 1600V 28A ISOPLUS247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32039 pcs Φύλλο δεδομένων DSP25-16AR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.6V @ 55A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS247™ Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση ISOPLUS247™ Αλλα ονόματα DSP2516AR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 180°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Series Connection
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1600V 28A Through Hole ISOPLUS247™ Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2mA @ 1600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 28A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSP1N5S7
DSP1N5S7
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 7V 1W
Σε απόθεμα: 4533 pcs
Κατεβάστε: DSP1N5S7.pdf
RFQ
DSP25-16A
DSP25-16A
Περιγραφή: DIODE ARRAY GP 1600V 28A TO247AD