DSP25-16A
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSP25-16A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: DSP25-16A
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY GP 1600V 28A TO247AD
Φύλλα δεδομένων: DSP25-16A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSP25-16A
Αριθμός εξαρτήματος DSP25-16A Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 1600V 28A TO247AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37086 pcs Φύλλο δεδομένων DSP25-16A.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.6V @ 55A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-3P-3 Full Pack Αλλα ονόματα DSP2516A
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 180°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Series Connection
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1600V 28A Through Hole TO-3P-3 Full Pack Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2mA @ 1600V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 28A