DPG60C300HJ
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPG60C300HJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY 300V 30A ISOPLUS147
Φύλλα δεδομένων: DPG60C300HJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPG60C300HJ
Αριθμός εξαρτήματος DPG60C300HJ Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE ARRAY 300V 30A ISOPLUS147 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18323 pcs Φύλλο δεδομένων DPG60C300HJ.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.26V @ 30A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 300V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS247™ Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά HiPerFRED™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση ISOPLUS247™
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 30A Through Hole ISOPLUS247™
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 300V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 30A