DPG60I400HA
IXYSIXYS
DPG60I400HA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE GEN PURP 400V 60A TO247
Φύλλα δεδομένων: DPG60I400HA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPG60I400HA
Αριθμός εξαρτήματος DPG60I400HA Κατασκευαστής IXYS
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 60A TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26534 pcs Φύλλο δεδομένων DPG60I400HA.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 60A
Τάσης - Ανάλυση TO-247 Σειρά HiPerFRED™
Κατάσταση RoHS Tube Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Αντίσταση @ Αν, F - Πόλωση TO-247-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 45ns τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DPG60I400HA Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard 400V 60A Through Hole TO-247
Διαμόρφωση δίοδος 1µA @ 400V Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 60A TO247
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.47V @ 60A Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 400V
Χωρητικότητα @ VR, F -55°C ~ 175°C