DPG30P300PJ
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY 300V 30A ISOPLUS220
Φύλλα δεδομένων: DPG30P300PJ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPG30P300PJ
Αριθμός εξαρτήματος DPG30P300PJ Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE ARRAY 300V 30A ISOPLUS220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27368 pcs Φύλλο δεδομένων DPG30P300PJ.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.28V @ 30A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 300V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOPLUS220™ Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Σειρά HiPerFRED²™ Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση ISOPLUS220™ Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Series Connection Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 300V 30A Through Hole ISOPLUS220™
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 300V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 30A