DPG30C400HB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPG30C400HB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος DIODE ARRAY GP 400V 15A TO247AD
Φύλλα δεδομένων: DPG30C400HB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPG30C400HB
Αριθμός εξαρτήματος DPG30C400HB Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 400V 15A TO247AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42033 pcs Φύλλο δεδομένων DPG30C400HB.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.38V @ 15A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247AD Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά HiPerFRED™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 45ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 15A Through Hole TO-247-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 400V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 15A