79RC32H434-266BCGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
79RC32H434-266BCGI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA
Φύλλα δεδομένων: 79RC32H434-266BCGI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 79RC32H434-266BCGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5869 pcs Φύλλο δεδομένων 79RC32H434-266BCGI.pdf
Τάσης - I / O 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 256-CABGA (17x17) Ταχύτητα 266MHz
Αλλα ονόματα IDT79RC32H434-266BCGI
IDT79RC32H434-266BCGI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS32 Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 266MHz 256-CABGA (17x17) core επεξεργαστή MIPS32
Συν-επεξεργαστές / DSP - Αριθμός μέρους βάσης 79RC32
Πρόσθετες διεπαφές I²C, PCI, SPI, UART
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
79RC32H434-266BCG
79RC32H434-266BCG