79RC32H434-350BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
79RC32H434-350BC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC MPU INTERPRISE 350MHZ 256BGA
Φύλλα δεδομένων: 79RC32H434-350BC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 79RC32H434-350BC Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC MPU INTERPRISE 350MHZ 256BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5465 pcs Φύλλο δεδομένων 79RC32H434-350BC.pdf
Τάσης - I / O 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 256-CABGA (17x17) Ταχύτητα 350MHz
Αλλα ονόματα IDT79RC32H434-350BC
IDT79RC32H434-350BC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS32 Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 350MHz 256-CABGA (17x17) core επεξεργαστή MIPS32
Συν-επεξεργαστές / DSP - Αριθμός μέρους βάσης 79RC32
Πρόσθετες διεπαφές I²C, PCI, SPI, UART
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
79RC32H434-300BCG
79RC32H434-300BCG
Περιγραφή: IC MPU INTERPRISE 300MHZ 256BGA
Σε απόθεμα: 4047 pcs
Κατεβάστε: 79RC32H434-300BCG.pdf
RFQ
79RC32H434-350BCGI
79RC32H434-350BCGI
Σε απόθεμα: 4889 pcs
Κατεβάστε: 79RC32H434-350BCGI.pdf
RFQ
79RC32H434-266BCI
79RC32H434-266BCI
Περιγραφή: IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA
Κατεβάστε: 79RC32H434-266BCI.pdf
79RC32H434-350BCG
79RC32H434-350BCG
Κατεβάστε: 79RC32H434-350BCG.pdf
79RC32H434-350BCI
79RC32H434-350BCI