79RC32H434-266BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
79RC32H434-266BC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA
Φύλλα δεδομένων: 79RC32H434-266BC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 79RC32H434-266BC Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5589 pcs Φύλλο δεδομένων 79RC32H434-266BC.pdf
Τάσης - I / O 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 256-CABGA (17x17) Ταχύτητα 266MHz
Σειρά Interprise™ Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DDR
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 256-LBGA
Αλλα ονόματα IDT79RC32H434-266BC
IDT79RC32H434-266BC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS32 Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 266MHz 256-CABGA (17x17) core επεξεργαστή MIPS32
Συν-επεξεργαστές / DSP - Αριθμός μέρους βάσης 79RC32
Πρόσθετες διεπαφές I²C, PCI, SPI, UART
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
79RC32H434-266BCI
79RC32H434-266BCI
Σε απόθεμα: 4089 pcs
Κατεβάστε: 79RC32H434-266BCI.pdf
RFQ
79R79HT
79R79HT
Κατασκευαστές: Vector Electronics & Technology, Inc.
Περιγραφή: V BOARD HIGH-TMP 8X8" .055"HOLES
Σε απόθεμα: 5025 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
79RC32H434-266BCG
79RC32H434-266BCG