72V265LA15TFI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SS 16384X18 15NS 64STQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.72V265LA15TFI.pdf2.72V265LA15TFI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V265LA15TFI
Αριθμός εξαρτήματος 72V265LA15TFI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 2339 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V265LA15TFI.pdf2.72V265LA15TFI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (10x10)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα 800-2337
IDT72V265LA15TFI
IDT72V265LA15TFI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 288K (16K x 18)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 55mA