72V265LA15TFGI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SS 16384X18 15NS 64STQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.72V265LA15TFGI.pdf2.72V265LA15TFGI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
80 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V265LA15TFGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 1889 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V265LA15TFGI.pdf2.72V265LA15TFGI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (10x10)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V265LA15TFGI
IDT72V265LA15TFGI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 288K (16K x 18)
Λειτουργία Synchronous Υποστήριξη FWFT Yes
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 55mA Bus κατεύθυνσης Uni-Directional