72V265LA20TF8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SS 16384X18 20NS 64STQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.72V265LA20TF8.pdf2.72V265LA20TF8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V265LA20TF8
Αριθμός εξαρτήματος 72V265LA20TF8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4413 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V265LA20TF8.pdf2.72V265LA20TF8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (10x10)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V265LA20TF8
IDT72V265LA20TF8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 288K (16K x 18)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 50MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 55mA