72V265LA15PFGI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MEM FIFO 16384X18 64-TQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V265LA15PFGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 6040 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 288K (16K x 18)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 55mA