72V265LA15PF8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SS 16384X18 15NS 64-TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.72V265LA15PF8.pdf2.72V265LA15PF8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V265LA15PF8
Αριθμός εξαρτήματος 72V265LA15PF8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5680 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V265LA15PF8.pdf2.72V265LA15PF8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V265LA15PF8
IDT72V265LA15PF8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 288K (16K x 18)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 55mA