PCN13-90S-2.54DSA
HiroseHirose
PCN13-90S-2.54DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος DIN CONN RCPT 90POS 2 ROW STR
Φύλλα δεδομένων: PCN13-90S-2.54DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN13-90S-2.54DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή DIN CONN RCPT 90POS 2 ROW STR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4268 pcs Φύλλο δεδομένων PCN13-90S-2.54DSA.pdf
Λήξη Solder Στυλ B
Σειρά PCN13 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα *PCN13-90S-2.54DSA
H4090
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 90
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PCN13-96S-2.54DSA(71)
PCN13-96S-2.54DSA(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN DIN RCPT 96POS 3ROW STR