PCN13-90S-2.54DSA(71)
PCN13-90S-2.54DSA(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN DIN RCPT 90POS DUAL STR
Σε απόθεμα: 11597 pcs
Κατεβάστε: PCN13-90S-2.54DSA(71).pdf
RFQ
PCN13-96S-2.54DS
PCN13-96S-2.54DS
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: DIN CONN RCPT 96POS 3 ROW RIANGL
Σε απόθεμα: 4789 pcs
Κατεβάστε: PCN13-96S-2.54DS.pdf
RFQ
PCN13-90S-2.54DS(71)
PCN13-90S-2.54DS(71)
Περιγραφή: CONN DIN RCPT 90POS DUAL RT ANG
Κατεβάστε: PCN13-90S-2.54DS(71).pdf
PCN13-64ACS-2.54DS(71)
PCN13-64ACS-2.54DS(71)
Περιγραφή: CONN DIN RCPT 64POS 3ROW RT ANG