PCN13-96S-2.54DSA(93)
HiroseHirose
PCN13-96S-2.54DSA(93) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN DIN RCPT 96POS 3ROW STR
Φύλλα δεδομένων: PCN13-96S-2.54DSA(93).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN13-96S-2.54DSA(93) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN DIN RCPT 96POS 3ROW STR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14302 pcs Φύλλο δεδομένων PCN13-96S-2.54DSA(93).pdf
Λήξη Solder Στυλ -
Σειρά PCN13 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 583-3011-1-93
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 96
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT)
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 2A