PCN10-96P-2.54DSA(77)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN DIN HDR 96POS 3ROW STR
Φύλλα δεδομένων: PCN10-96P-2.54DSA(77).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN10-96P-2.54DSA(77) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN DIN HDR 96POS 3ROW STR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9218 pcs Φύλλο δεδομένων PCN10-96P-2.54DSA(77).pdf
Λήξη Solder Στυλ -
Σειρά PCN10 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 583-0002-4-77
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 96
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT)
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 2A
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Header, Male Pins
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PCN10-96S-2.54C
PCN10-96S-2.54C
Περιγραφή: CONN DIN RCP 96 POS 2.54MM
Σε απόθεμα: 37234 pcs
Κατεβάστε: PCN10-96S-2.54C.pdf
RFQ
PCN10-96P-2.54DS
PCN10-96P-2.54DS
Περιγραφή: DIN CONN HEADER 96POS 3 ROW R/A
Σε απόθεμα: 4930 pcs
Κατεβάστε: PCN10-96P-2.54DS.pdf
RFQ
PCN10-96P-2.54DSA
PCN10-96P-2.54DSA
Περιγραφή: DIN CONN HEADER 96POS 3 ROW STR