PCN10-96P-2.54DS(71)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος DIN CONN HDR 96POS 3 ROW R/A
Φύλλα δεδομένων: PCN10-96P-2.54DS(71).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN10-96P-2.54DS(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή DIN CONN HDR 96POS 3 ROW R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10349 pcs Φύλλο δεδομένων PCN10-96P-2.54DS(71).pdf
Λήξη Solder Στυλ -
Σειρά PCN10 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 583-0001-1-71
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 96
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT)
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 2A
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Header, Male Pins
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PCN10-96P-2.54DS(77)
PCN10-96P-2.54DS(77)
Σε απόθεμα: 13497 pcs
Κατεβάστε: PCN10-96P-2.54DS(77).pdf
RFQ
PCN10-90S-2.54WB(72)
PCN10-90S-2.54WB(72)
Περιγραφή: CONN DIN RCPT 90POS DUAL STR W/W
Σε απόθεμα: 5376 pcs
Κατεβάστε: PCN10-90S-2.54WB(72).pdf
RFQ
PCN10-96P-2.54DSA(72)
PCN10-96P-2.54DSA(72)
Περιγραφή: CONN DIN HEADER 96POS 3ROW STR
Κατεβάστε: PCN10-96P-2.54DSA(72).pdf
PCN10-96P-2.54DSA(81)
PCN10-96P-2.54DSA(81)
Περιγραφή: CONN DIN HDR 96POS 3ROW STR
Κατεβάστε: PCN10-96P-2.54DSA(81).pdf
PCN10-96P-2.54DS
PCN10-96P-2.54DS
Περιγραφή: DIN CONN HEADER 96POS 3 ROW R/A
Κατεβάστε: PCN10-96P-2.54DS.pdf
PCN10-90P-2.54DS(72)
PCN10-90P-2.54DS(72)
Περιγραφή: CONN DIN HEADER 90POS DUAL R/A
Κατεβάστε: PCN10-90P-2.54DS(72).pdf
PCN10-90P-2.54DSA
PCN10-90P-2.54DSA
Περιγραφή: DIN CONN HEADER 90POS 2 ROW STR
Κατεβάστε: PCN10-90P-2.54DSA.pdf
PCN10-96P-2.54DSA
PCN10-96P-2.54DSA
Περιγραφή: DIN CONN HEADER 96POS 3 ROW STR
Κατεβάστε: PCN10-96P-2.54DSA.pdf
PCN10-96P-2.54DSA(77)
PCN10-96P-2.54DSA(77)
Κατεβάστε: PCN10-96P-2.54DSA(77).pdf
PCN10-90P-2.54DSA(72)
PCN10-90P-2.54DSA(72)
Περιγραφή: CONN DIN HEADER 90POS DUAL STR
Κατεβάστε: PCN10-90P-2.54DSA(72).pdf
PCN10-96P-2.54DS(72)
PCN10-96P-2.54DS(72)
Περιγραφή: CONN DIN HEADER 96POS 3ROW R/A
Κατεβάστε: PCN10-96P-2.54DS(72).pdf
PCN10-90S-2.54WB
PCN10-90S-2.54WB
Περιγραφή: DIN CONN RCPT 90POS 2ROW STR W/W
Κατεβάστε: PCN10-90S-2.54WB.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών