PCN10-96S-2.54DSA(71)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN DIN RCPT 96POS
Φύλλα δεδομένων: PCN10-96S-2.54DSA(71).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN10-96S-2.54DSA(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN DIN RCPT 96POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8769 pcs Φύλλο δεδομένων PCN10-96S-2.54DSA(71).pdf
Λήξη Solder Στυλ -
Σειρά PCN10 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 583-0003-7-71
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 96
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT)
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 2A