MDF7-17P-2.54DS(56)
HiroseHirose
MDF7-17P-2.54DS(56) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 17POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: MDF7-17P-2.54DS(56).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7-17P-2.54DS(56) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 17POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65488 pcs Φύλλο δεδομένων MDF7-17P-2.54DS(56).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά MDF7 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 547-0170-5-56
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 17
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.157" (4.00mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 17 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.130" (3.30mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.292" (7.42mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 30.0µin (0.76µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDF7-17P-2.54DSA(01)
MDF7-17P-2.54DSA(01)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 50872 pcs
Κατεβάστε: MDF7-17P-2.54DSA(01).pdf
RFQ
MDF7-17P-2.54DS(55)
MDF7-17P-2.54DS(55)
Σε απόθεμα: 69880 pcs
Κατεβάστε: MDF7-17P-2.54DS(55).pdf
RFQ
MDF7-17S-2.54DSA
MDF7-17S-2.54DSA
Περιγραφή: CONN RECEPT 17POS SINGLE TIN
Κατεβάστε: MDF7-17S-2.54DSA.pdf
MDF7-17P-2.54DSA(55)
MDF7-17P-2.54DSA(55)
Κατεβάστε: MDF7-17P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-17S-2.54DSA(56)
MDF7-17S-2.54DSA(56)