MDF7-17S-2.54DSA(56)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 17POS SINGLE TIN
Φύλλα δεδομένων: MDF7-17S-2.54DSA(56).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7-17S-2.54DSA(56) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 17POS SINGLE TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44755 pcs Φύλλο δεδομένων MDF7-17S-2.54DSA(56).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά MDF7
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 547-0142-0-56
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 17
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.197" (5.00mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 17 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Bottom Entry εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDF7-17P-2.54DSA(55)
MDF7-17P-2.54DSA(55)
Περιγραφή: CONN HDR 17POS 2.54MM
Σε απόθεμα: 62066 pcs
Κατεβάστε: MDF7-17P-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-18S-2.54DSA
MDF7-18S-2.54DSA
Περιγραφή: CONN RECEPT 18POS SINGLE TIN
Σε απόθεμα: 5186 pcs
Κατεβάστε: MDF7-18S-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-17S-2.54DSA(55)
MDF7-17S-2.54DSA(55)