MDF7-16S-2.54DSA(56)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 16POS SINGLE TIN
Φύλλα δεδομένων: MDF7-16S-2.54DSA(56).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7-16S-2.54DSA(56) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN RECEPT 16POS SINGLE TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38631 pcs Φύλλο δεδομένων MDF7-16S-2.54DSA(56).pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Phosphor Bronze Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
στοίβαγμα Κατεύθυνση Female Socket Περιβάλλει 0.100" (2.54mm)
Τερματισμός ασπίδας Square Σειρά MDF7
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα -
Pitch - Σύνδεσμος 250VAC Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.118" (3.00mm)
Άλλα ονόματα 547-0141-7-56 Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 16
Αριθμός Επαφές 39µin (1.00µm) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό - Μόνωση All Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MDF7-16S-2.54DSA(56) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Tin Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 16 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Περιγραφή CONN RECEPT 16POS SINGLE TIN
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Push-Pull
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post Polyamide (PA), Nylon
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating Gold Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση 8µin (0.20µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.197" (5.00mm) Τύπος υποδοχής Receptacle, Bottom Entry
Πραγματική διάμετρος Black
Σχετικά προϊόντα
MDF7-16P-2.54DSA(01)
MDF7-16P-2.54DSA(01)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 16POS 2.54MM TH
Σε απόθεμα: 44297 pcs
Κατεβάστε: MDF7-16P-2.54DSA(01).pdf
RFQ
MDF7-16S-2.54DSA(55)
MDF7-16S-2.54DSA(55)