MDF6-14DP-3.5DSA(05)
HiroseHirose
MDF6-14DP-3.5DSA(05) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 14POS 3.5MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF6-14DP-3.5DSA(05) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 14POS 3.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82154 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 300V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά MDF6 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.197" (5.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.138" (3.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 547-0088-6-05
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 14
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.512" (13.00mm)
Χρώμα μόνωσης White Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 14 position 0.138" (3.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.138" (3.50mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.220" (5.59mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -