MDF6-12DP-3.5DSA(05)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF6-12DP-3.5DSA(05) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 12POS 3.5MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF6-12DP-3.5DSA(05) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HDR 12POS 3.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78964 pcs Φύλλο δεδομένων
Λήξη Solder στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin
Περιβάλλει 0.138" (3.50mm) Σειρά MDF6
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Shrouded Κατάσταση RoHS Bulk
Άλλα ονόματα 547-0087-3-05 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση All
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MDF6-12DP-3.5DSA(05)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 12 Positions Header Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin
Περιγραφή CONN HDR 12POS 3.5MM Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Latch Holder
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.220" (5.59mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.197" (5.00mm)