MDF6-16DP-3.5DSA(05)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF6-16DP-3.5DSA(05) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 16POS 3.5MM
Φύλλα δεδομένων: MDF6-16DP-3.5DSA(05).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF6-16DP-3.5DSA(05) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HDR 16POS 3.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65806 pcs Φύλλο δεδομένων MDF6-16DP-3.5DSA(05).pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Brass Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Στυλ Board to Cable/Wire
στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin Περιβάλλει 0.138" (3.50mm)
Τερματισμός ασπίδας Square Σειρά MDF6
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Shrouded - 4 Wall Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα - Pitch - Σύνδεσμος 300V
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.138" (3.50mm) Άλλα ονόματα 547-0089-9-05
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 16 Αριθμός Επαφές -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση All
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MDF6-16DP-3.5DSA(05)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) - Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων -
Ύψος μόνωσης - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 16 Positions Header Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin Περιγραφή CONN HDR 16POS 3.5MM
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Latch Holder
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.220" (5.59mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.197" (5.00mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση 39µin (1.00µm) Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.512" (13.00mm)