JR25PK-24S(71)
HiroseHirose
JR25PK-24S(71) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER
Φύλλα δεδομένων: JR25PK-24S(71).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JR25PK-24S(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 24POS SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6323 pcs Φύλλο δεδομένων JR25PK-24S(71).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250VAC, 350VDC Λήξη Solder Cup
Shell Finish Nickel Σειρά JR
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα H124132
JR25PK-24S(71)-ND
Q4611408
Προσανατολισμός Keyed Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.709" (18.00mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Aluminum Alloy, Nickel