JR25PK-16S(71)
HiroseHirose
JR25PK-16S(71) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: JR25PK-16S(71).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JR25PK-16S(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6603 pcs Φύλλο δεδομένων JR25PK-16S(71).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250VAC, 350VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Σειρά JR
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα H124130
JR25PK-16S(71)-ND
Προσανατολισμός Keyed Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.709" (18.00mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Aluminum Alloy, Nickel